Serpil Cansız Kimdir

2252 kişi bu biyografiyi paylaştı.

Kısaca Serpil Cansız kimdir? Özet

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Serpil Cansız, 1987 yılında Trabzon’da doğmuştur. İstanbul'da ailesi ile birlikte yaşamaktadır. Çocukluğundan bu yana dans eğitimi aldı.

Serpil Cansız ne iş yapıyor ve mesleği ne?

Mesleği ve kariyeri

Serpil Cansız hangi tarihte doğdu ve şuan kaç yaşında?

??.??.1987 tarihinde doğdu ve şuanki yaşı: 28

Serpil Cansız nerede doğdu ve burcu nedir?

Trabzon ilinde dünyaya geldi ve burcu:

Sponsorlu Bağlantılar

Serpil Cansız Hayatı ve Ayrıntılı Biyografisi

Serpil Cansız kimdir biyografi

Şimdi de Serpil Cansız ile ilgili hazırladığımız detaylı biyografiyi paylaşalım; 1.63 cm. Boyunda ve 49 kilo olan Serpil Cansız, dans eğitmeni olarak çalışmaktadır.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Çağla Yıldırım, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Öykü Ekinci, Özde Özkan, Nil Anka, Serpil Gök olmuştur. Serpil Cansız ile ilgili ayrıntılı yaşam öyküsünün sunulduğu bu biyografi sayfasını sosyal medyada paylaşabilir veya aşağıdan görüşlerinizi bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>