Özde Özkan Kimdir

410 kişi bu biyografiyi paylaştı.

Kısaca Özde Özkan kimdir? Özet

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Özde Özkan, 6 Haziran, 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Mithatpaşa Anadolu Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra Mimar Sinan Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda tasarımı bölümünde okumaya devam etmektedir.

Özde Özkan ne iş yapıyor ve mesleği ne?

Mesleği ve kariyeri

Özde Özkan hangi tarihte doğdu ve şuan kaç yaşında?

06.Haziran.1993 tarihinde doğdu ve şuanki yaşı: 22

Özde Özkan nerede doğdu ve burcu nedir?

İstanbul ilinde dünyaya geldi ve burcu: İkizler

Sponsorlu Bağlantılar

Özde Özkan Hayatı ve Ayrıntılı Biyografisi

Özde Özkan kimdir biyografi

Şimdi de Özde Özkan ile ilgili hazırladığımız detaylı biyografiyi paylaşalım; 1.78 cm. Boyunda ve 55 kilo olan Özde Özkan, daha önce 2013 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılmış ve Best Face kategorisinde en güzel yüz kazananı oldu. 2014 yılında Elidor Miss Turkey 2014 güzellik yarışmasına da katıldı.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Çağla Yıldırım, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Öykü Ekinci, Nil Anka, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur. Özde Özkan ile ilgili ayrıntılı yaşam öyküsünün sunulduğu bu biyografi sayfasını sosyal medyada paylaşabilir veya aşağıdan görüşlerinizi bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>