Öykü Ekinci Kimdir

878 kişi bu biyografiyi paylaştı.

Kısaca Öykü Ekinci kimdir? Özet

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Öykü Ekinci, 1993 yılında İzmir’de doğmuştur. İzmir’de Üniversitede markacılık üzerine okumaktadır. Fenogram Ajans’a bağlı model olarak çalışmaktadır.

Öykü Ekinci ne iş yapıyor ve mesleği ne?

Mesleği ve kariyeri | Model

Öykü Ekinci hangi tarihte doğdu ve şuan kaç yaşında?

??.??.1993 tarihinde doğdu ve şuanki yaşı: 22

Öykü Ekinci nerede doğdu ve burcu nedir?

İzmir ilinde dünyaya geldi ve burcu:

Sponsorlu Bağlantılar

Öykü Ekinci Hayatı ve Ayrıntılı Biyografisi

Öykü Ekinci kimdir biyografi

Şimdi de Öykü Ekinci ile ilgili hazırladığımız detaylı biyografiyi paylaşalım; Prova mankenliği yapan ve 1.75 cm. Boyunda, 58 kilo olan Öykü Ekinci, 2012 yılında “Bugün Ne Giysem” yarışmasına katıldı. 2014 yılında da “Bana Herşey Yakışır” yarışmasına katıldı. Ayakkabı takıntısı olan Öykünün 100’ün üzerinde ayakkabısı vardır.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Çağla Yıldırım, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Nil Anka, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur. Öykü Ekinci ile ilgili ayrıntılı yaşam öyküsünün sunulduğu bu biyografi sayfasını sosyal medyada paylaşabilir veya aşağıdan görüşlerinizi bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum

  1. zafer

    4 Şubat 2015 at 18:17

    Oyku hanim merhaba guzel yuzunuz duygusalligiz ve efendi kisiliginizle beni cok etkilediniz guzel gulusunuz yeni bir gune dogan gunes gibi:))

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>