Nazlı Tepetaş Kimdir

777 kişi bu biyografiyi paylaştı.

Kısaca Nazlı Tepetaş kimdir? Özet

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Nazlı Tepetaş, 1990 yılında Ankara’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi - Başkent İletişim Bilimleri Akademisi gazetecilik bölümünden 2014 yılında mezun oldu. Üniversite öğrenciliği zamanında bir haber kanalında spiker olarak çalıştı.

Nazlı Tepetaş ne iş yapıyor ve mesleği ne?

Mesleği ve kariyeri | Model | Spiker

Nazlı Tepetaş hangi tarihte doğdu ve şuan kaç yaşında?

??.??.1990 tarihinde doğdu ve şuanki yaşı: 25

Nazlı Tepetaş nerede doğdu ve burcu nedir?

Ankara ilinde dünyaya geldi ve burcu:

Sponsorlu Bağlantılar

Nazlı Tepetaş Hayatı ve Ayrıntılı Biyografisi

Nazlı Tepetaş kimdir biyografi

Şimdi de Nazlı Tepetaş ile ilgili hazırladığımız detaylı biyografiyi paylaşalım; 1.68 cm. Boyunda ve 52 kilo olan Nazlı Tepetaş, Bg Ajans’a bağlı olarak çalışmaktadır. Azerbaycan’da oynayan bir tereyağ reklamında ve bir kamu spotu reklamında rol aldı. CNN Türk’te çalışmıştır.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Çağla Yıldırım, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nil Anka, Öykü Ekinci, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur. Nazlı Tepetaş ile ilgili ayrıntılı yaşam öyküsünün sunulduğu bu biyografi sayfasını sosyal medyada paylaşabilir veya aşağıdan görüşlerinizi bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>