Müge Ökmen Kimdir

1883 kişi bu biyografiyi paylaştı.

Kısaca Müge Ökmen kimdir? Özet

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Müge Ökmen, 1990 yılında İzmir’de doğmuştur.

Müge Ökmen ne iş yapıyor ve mesleği ne?

Mesleği ve kariyeri | Model

Müge Ökmen hangi tarihte doğdu ve şuan kaç yaşında?

??.??.1990 tarihinde doğdu ve şuanki yaşı: 25

Müge Ökmen nerede doğdu ve burcu nedir?

İzmir ilinde dünyaya geldi ve burcu:

Sponsorlu Bağlantılar

Müge Ökmen Hayatı ve Ayrıntılı Biyografisi

Müge Ökmen kimdir biyografi

Şimdi de Müge Ökmen ile ilgili hazırladığımız detaylı biyografiyi paylaşalım; 1.69 cm. Boyunda ve 55 kilo olan Müge Ökmen, İstanbul’dan gelen iş teklifleri dolayısıyla İstanbul’da yaşamaya karar vermiştir. Fordonna Abiye markasının yeni yüzü olmuştur.

Asıl hedefinin oyunculuk olduğunu bildiren Müge Ökmen 5 yıldır modellik yapmaktadır.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına ydı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Çağla Yıldırım, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Nil Anka, Nazlı Tepetaş, Öykü Ekinci, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur. Müge Ökmen ile ilgili ayrıntılı yaşam öyküsünün sunulduğu bu biyografi sayfasını sosyal medyada paylaşabilir veya aşağıdan görüşlerinizi bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>