Lidya Brylova Kimdir

1046 kişi bu biyografiyi paylaştı.

Kısaca Lidya Brylova kimdir? Özet

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Lidya Brylova, 1990 yılında doğmuştur. 10 yaşında Türkiye’ye yerleşmişler. İstanbul’da yaşamaktadır. İstanbul Üniversitesinde Uluslararası ilişkiler bölümünde okumaktadır. “Asil Çağıl Event Office” ajansına bağlı olarak modellik yapmaktadır.

Lidya Brylova ne iş yapıyor ve mesleği ne?

Mesleği ve kariyeri | Model

Lidya Brylova hangi tarihte doğdu ve şuan kaç yaşında?

??.??.1990 tarihinde doğdu ve şuanki yaşı: 25

Lidya Brylova nerede doğdu ve burcu nedir?

İstanbul ilinde dünyaya geldi ve burcu:

Sponsorlu Bağlantılar

Lidya Brylova Hayatı ve Ayrıntılı Biyografisi

Lidya Brylova kimdir biyografi

Şimdi de Lidya Brylova ile ilgili hazırladığımız detaylı biyografiyi paylaşalım; 12 Nisan 2014 tarihinde Fashion TV partilerinden olan Levent Edition Otel’de gerçekleştirilen defilede moda tasarımcısı Sevgi Yıldırım birlikte sundu.

1.78 cm. Boyunda ve 57 kilo olan Lidya Brylova’ın bale, veleybol, dans, fitness, yüzme, kayak, pilates hobileridir.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Çağla Yıldırım, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Nil Anka, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Öykü Ekinci, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur. Lidya Brylova ile ilgili ayrıntılı yaşam öyküsünün sunulduğu bu biyografi sayfasını sosyal medyada paylaşabilir veya aşağıdan görüşlerinizi bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>