İdil Naz Kaluç Kimdir

585 kişi bu biyografiyi paylaştı.

Kısaca İdil Naz Kaluç kimdir? Özet

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

İdil Naz Kaluç, 27 Temmuz 1995 tarihinde Bulgaristan'ın başkenti Sofya’da doğmuştur. İstanbul'da yaşayan İdil Naz Kaluç’ın memleketi Sofya’dır. Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda eğitim görmeye devam etmektedir.

İdil Naz Kaluç ne iş yapıyor ve mesleği ne?

Mesleği ve kariyeri

İdil Naz Kaluç hangi tarihte doğdu ve şuan kaç yaşında?

27.Temmuz.1995 tarihinde doğdu ve şuanki yaşı: 20

İdil Naz Kaluç nerede doğdu ve burcu nedir?

Sofya, Bulgaristan ilinde dünyaya geldi ve burcu: Aslan

Sponsorlu Bağlantılar

İdil Naz Kaluç Hayatı ve Ayrıntılı Biyografisi

İdil Naz Kaluç kimdir biyografi

Şimdi de İdil Naz Kaluç ile ilgili hazırladığımız detaylı biyografiyi paylaşalım; 1.67 boyunda ve 50 kilo olan İdil Naz Kaluç, Erka Production’da oyuncu olarak iş yapmaktadır.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Çağla Yıldırım, Duygu Harman, Ecem Akkaya, Nil Anka, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Öykü Ekinci, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur. İdil Naz Kaluç ile ilgili ayrıntılı yaşam öyküsünün sunulduğu bu biyografi sayfasını sosyal medyada paylaşabilir veya aşağıdan görüşlerinizi bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>