Ecem Akkaya Kimdir

593 kişi bu biyografiyi paylaştı.

Kısaca Ecem Akkaya kimdir? Özet

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Ecem Akkaya, 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Ecem Akkaya ne iş yapıyor ve mesleği ne?

Mesleği ve kariyeri

Ecem Akkaya hangi tarihte doğdu ve şuan kaç yaşında?

??.??.1989 tarihinde doğdu ve şuanki yaşı: 26

Ecem Akkaya nerede doğdu ve burcu nedir?

İstanbul ilinde dünyaya geldi ve burcu:

Sponsorlu Bağlantılar

Ecem Akkaya Hayatı ve Ayrıntılı Biyografisi

Ecem Akkaya kimdir biyografi

Şimdi de Ecem Akkaya ile ilgili hazırladığımız detaylı biyografiyi paylaşalım; 1.65 cm. Boyunda ve 52 kilo olan Ecem Akkaya, ekranların bana ihtiyacı var diyerek “Bu Tarz Benim” yarışmasına katılmıştır.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Çağla Yıldırım, Duygu Harman, Nil Anka, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Öykü Ekinci, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur. Ecem Akkaya ile ilgili ayrıntılı yaşam öyküsünün sunulduğu bu biyografi sayfasını sosyal medyada paylaşabilir veya aşağıdan görüşlerinizi bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>