Duygu Harman Kimdir

1579 kişi bu biyografiyi paylaştı.

Kısaca Duygu Harman kimdir? Özet

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Duygu Harman, 1991 yılında Tekirdağ’da doğmuştur.

Duygu Harman ne iş yapıyor ve mesleği ne?

Mesleği ve kariyeri

Duygu Harman hangi tarihte doğdu ve şuan kaç yaşında?

??.??.1991 tarihinde doğdu ve şuanki yaşı: 24

Duygu Harman nerede doğdu ve burcu nedir?

Tekirdağ ilinde dünyaya geldi ve burcu:

Sponsorlu Bağlantılar

Duygu Harman Hayatı ve Ayrıntılı Biyografisi

Duygu Harman kimdir biyografi

Şimdi de Duygu Harman ile ilgili hazırladığımız detaylı biyografiyi paylaşalım; 1.80 cm. Boyunda ve 55 kilo olan Duygu Harman, emlak işi ile ilgilenmekte ve tek başına yaşamaktadır.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Çağla Yıldırım, Nil Anka, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Öykü Ekinci, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur. Duygu Harman ile ilgili ayrıntılı yaşam öyküsünün sunulduğu bu biyografi sayfasını sosyal medyada paylaşabilir veya aşağıdan görüşlerinizi bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>